Catering

Staramy się wyjść naprzeciw potrzebom wszystkich klientów, dlatego w naszej ofercie znajduje się także catering. Dostarczamy smaczne i zdrowe jedzenie na różne wydarzenia, na przykład na bankiety firmowe, studniówki, wesela, plany filmowe oraz spotkania towarzyskie.

SJesteśmy w stanie dostarczyć zarówno ciepłe posiłki, jak i desery oraz przekąski. Na obiad możemy zaproponować na przykład pierogi, warzywa na parze oraz kremowe zupy. Z naszej oferty mogą korzystać także diabetycy oraz osoby, które stosują dietę bezglutenową. Przygotowaliśmy dla nich wiele ciekawych propozycji, między innymi dania

z makaronem bezglutenowym. Można u nas zamówić zdrowe przekąski, takie jak ciasteczka zbożowe, sałatki owocowe czy warzywne chipsy. Dostarczamy również smaczne desery, między innymi ciasta i lody.

SObsługujemy również przyjęcia dla dzieci. W naszym menu nie brakuje doskonałych propozycji dla najmłodszych. Możemy im zaoferować na przykład desery, w których znajduje się wyłącznie zdrowe cukry. Dzieciom bardzo smakują także przygotowywane przez nas pierogi, sałatki owocowe oraz naleśniki.

SJesteśmy w stanie zapewnić catering nawet dla 100 osób. Zamówienia powinny być składne przynajmniej z trzydniowym wyprzedzeniem. W nagłych sytuacjach jesteśmy jednak w stanie podjąć się szybkiego przygotowania jedzenia. Dzięki unikalnemu systemowi dowozu posiłków możemy zagwarantować, że wszystkie ciepłe dania nie utracą właściwej temperatury w trakcie transportu. Warunki cenowe ustalane są z każdym klientom indywidualnie.

KONTAKT

Restauracja "PIRAT 2" w Ustce

  • Telefon: 659 3219 293