Kawiarnia restauracji PIRAT

Restauracja PIRAT połączona jest ze znajdującą się obok kawiarnią. To idealne miejsce do spotkania z przyjaciółmi bądź chwili samotnego relaksu przy filiżance aromatycznej kawy. Podobnie jak i w restauracji, w kawiarni proponujemy naszym klientom wyłącznie zdrowe produkty. Jednocześnie staramy się zapewnić szeroki wybór napojów, a przede wszystkim kaw.

W przygotowanym przez nas menu nie brakuje kaw pochodzących z różnych części świata, między innymi z Brazylii, Indonezji czy krajów bałkańskich. Zapraszamy zatem osoby, które chciałyby poznać smak kawy, którą na co dzień spożywają mieszkańcy mniej i bardziej odległych państw. Można napić się u nas również prawdziwej czekolady albo zdrowej herbaty, na przykład ziołowej lub zielonej. Jak wiadomo, niektóre z herbat mają wyjątkowe właściwości. Zostały one przedstawione w menu. W razie wątpliwości nasi pracownicy pomagają w wyborze odpowiedniego napoju.

Dbamy o zdrowie naszych klientów, dlatego proponujemy na przykład alternatywne sposoby słodzenia. Współpracujemy z zaufanym sklepem ekologicznym, w którym zaopatrujemy w się w takie produkty do słodzenia jak cukier brzozowy, liście stewii czy syrop z agawy. Kawę można u nas zamówić także z dodatkiem mleka kokosowego, które jest znacznie zdrowsze oraz smaczniejsze od kupowanego w tradycyjnych sklepach mleka krowiego.

Pobyt w naszej kawiarni umilają przyjemna muzyka oraz wspaniały aromat kawy, który nieustannie unosi się w powietrzu. Kawiarnia czynna jest w tych samych porach co restauracja.

KONTAKT

Restauracja "PIRAT 2" w Ustce

  • Telefon: 659 3219 293