Wesele w restauracji PIRAT

Restauracja PIRAT dysponuje dużą salą, która umożliwia organizację wesela nawet dla 80 gości. Osobom, które decydują się świętować u nas ten wyjątkowy dzień możemy zaproponować wiele smacznych, a przy tym zdrowych potraw.

p>Na obiad można wybrać na przykład zupę z soczewicy, bulion warzywny albo kremową zupę jarzynową. Na drugie danie proponujemy ziemniaki gotowane na parze ze świeżą sałatką warzywną, rybę albo kotlet z soczewicy.

p>W trakcie trwania przyjęcia podawanych jest kilka gorących dań. Państwo młodzi mogą wybrać dla swoich gości na przykład kotlety ryżowe, pierogi z mąki razowej, zapiekankę makaronową, gulasz warzywny albo warzywa faszerowane. Na stołach ustawiane są między innymi półmiski z sałatkami i owocami oraz szaszłyki. Oczywiście, nie zapominamy także o słodkościach. Pieczemy smaczne ciasta, w których biały cukier zastępowany jest zdrowszymi produktami, na przykład cukrem trzcinowym czy syropem klonowym. Oprócz ciast proponujemy samodzielnie robione lody oraz pyszne i pięknie wyglądające desery w pucharkach. Do picia podajemy świeżo wyciśnięte soki z owoców i warzyw, ziołowe herbaty oraz kawę z wybranego przez młodą parę kraju. Państwo młodzi mogą modyfikować menu w zależności od gustu swojego oraz swoich gości. Przed weselem możliwa jest degustacja dań. Bardzo dobre opinie naszych dotychczasowych klientów potwierdzają, że jesteśmy w stanie udowodnić, iż wesele może być równie udane wtedy, gdy tłuste i niezdrowe potrawy zastąpią zdrowe dania, przygotowane z ekologicznych produktów.

KONTAKT

Restauracja "PIRAT 2" w Ustce

  • Telefon: 659 3219 293