Wydarzenia w restauracji PIRAT

Restauracja PIRTAT podejmuje działania, które mają na celu promowanie zdrowego odżywienia. Pragniemy przekonać ludzi, że zdrowe jedzenie może być bardzo smaczne, jeżeli zostanie właściwe przyrządzone. W tym celu podejmujemy się organizacji takich wydarzeń jak warsztaty kulinarne i degustacje.

Warsztaty kulinarne prowadzą nasi kucharze albo zaproszeni przez nas goście, którzy posiadają rozległą wiedzę na temat zdrowej kuchni. W trakcie takich warsztatów osoby prowadzące przybliżają uczestnikom zasady przyrządzania zdrowych posiłków oraz prezentują kilka ciekawych przepisów. Osoby biorące udział w organizowanych przez nas wydarzeniach miały już okazję nauczyć się przyrządzania na przykład takich potraw jak pierogi z mąki razowej, zupa krem z soczewicy czy ciasteczka zbożowe. Uczestnicy warsztatów wyrażają się bardzo pozytywnie na temat smaku tych oraz innych potraw, których przyrządzania się nauczyli.

Degustacje służą przede wszystkim zaprezentowaniu smaku zdrowych dań, które można spożywać w naszej restauracji. Do udziału w nich zachęcamy przede wszystkim te osoby, które nie są przekonane do tego, że zdrowe jedzenie jest równie smaczne jak to, do spożywania którego przywykli. Można u nas spróbować zarówno gorących dań, jak i przekąsek oraz deserów. Informacje o organizowanych przez nas wydarzeniach można odnaleźć na stronie internetowej restauracji PIRAT. Osobom, które zgłosiły chęć otrzymywania powiadomień o warsztatach i degustacjach przesyłamy takie informacje pocztą elektroniczną.

KONTAKT

Restauracja "PIRAT 2" w Ustce

  • Telefon: 659 3219 293